Медбукс. 380674438623 Пн-Вс с 10:00 до 19:00. e-mail: bugrimovs138@gmail.com

  • Данилевський М.Ф.   Терапевтична стоматологiя. т.2

Видання присвячено найпоширенішим стоматологічним захворюванням: некаріозним ураженням твердих тканин зубів, карієсу і його ускладненням (пуль­піту та періодонтиту).
У підручнику висвітлено основні методики обстеження хворого з ураженням твердих тканин зубів: карієсом і його ускладненнями. Викладено клінічну карти­ну та лікування некаріозних уражень твердих тканин зубів. Надано основні відо­мості про найпоширеніше захворювання людини — карієс зубів, причини його виникнення та розвиток. Описано клінічну картину, діагностику та диферен­ціальну діагностику карієсу з іншими подібними за клінічною картиною захво­рюваннями. Наведено методи лікування карієсу із застосуванням сучасних меди­каментозних засобів і пломбувальних матеріалів.
Описано причини та механізми розвитку запалення пульпи зуба — пульпіту, його клінічну картину, основні принципи діагностики та лікування із застосу­ванням сучасних методів знеболювання.
Докладно розглянуто етіологію, патогенез, клінічну картину запалення пе­ріодонта — періодонтиту. Наведено основні методи його лікування.
Значну увагу приділено типовим лікарським помилкам під час лікування карієсу зубів, пульпіту та періодонтиту, описано їхні причини, методи профілак­тики й усунення.
У контексті Болонського процесу наведено контрольні питання до кожного розділу, тести для самостійного контролю знань і відповіді на них.
Для студентів стоматологічних факультетів медичних закладів вищої освіти.

Основные
Год издания 2020 г.
Тип обложки твердая
Кол-во страниц 592 стр.

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Плохо           Хорошо
Защита от роботов

Данилевський М.Ф. Терапевтична стоматологiя. т.2

  • Модель: Данилевський Терапевтична стоматологiя
  • Наличие: Есть в наличии
  • 740 грн