MedBooks - медицинская литература, медицинские книги, медкниги

 
на правах рекламы

Sobotta. Атлас анатомії людини. 2тт.

Автор: Irina от 31-08-2017, 11:35

Sobotta. Атлас анатомії людини. 2тт.

Sobotta. Атлас анатомії людини. 2тт.


У першому томі українського авторизованого перекладу 22-го німецького видання «Атласу анатомії людини» Йоганнеса Соботти подані сучасні дані про загальну анатомію людини, детально описана будова органів та утворів голови, шиї та верхньої кінцівки. Поруч із анатомічними ілюстраціями подані зображення, які одержані за допомогою високотехнологічних методів прижиттєвого дослідження (рентгенограми, комп’ютерні томограми, магнітно-резонансні знімки тощо), що забезпечує порівняльне подання матеріалу та клінічну спрямованість атласу. Всі анатомічні терміни відповідають сучасній Міжнародній анатомічній номенклатурі — українському стандарту (Київ, 2001).
Атлас призначений для студентів і викладачів вищих медичних нав чальних закладів IV рівня акредитації, лікарів, наукових співробітників та широкого кола зацікавлених читачів.

Sobotta. Атлас анатомії людини. 2тт.


У другому томі українського авторизованого перекладу 22-го німецького видання «Атласу анатомії людини» Йоганнеса Соботти подані сучасні дані та детально описана будова тулуба, внутрішніх органів та нижньої кінцівки. Поруч із анатомічними ілюстраціями подані зображення, які одержані за допомогою високотехнологічних методів прижиттєвого дослідження (рентгенограми, комп’ютерні томограми, магнітно-резонансні знімки тощо), що забезпечує порівняльне подання матеріалу та клінічну спрямованість атласу. Всі анатомічні терміни відповідають сучасній Міжнародній анатомічній номенклатурі — українському стандарту (Київ, 2001).
Атлас призначений для студентів і викладачів вищих медичних нав чальних зак ладів IV рівня акредитації, лікарів, наукових співробітників та широкого кола зацікавлених читачів.
Sobotta. Атлас анатомії людини. 2тт.


Новий навчальний принцип: точний, зрозумілий, клінічний, для будь-якого типу навчання.
Повна макроскопічна анатомія.
Атлас Соботти у двох томах подає повністю всю макроскопічну анатомію в усіх деталях; має 2000 зображень, виконаних з неперевершеною якістю; 22-е видання, крім того, вміщує більш 200 нових зображень.
Простий у використанні.
Відповідно до напрямів анатомічних розтинів атлас розділений за ділянками тіла, що узгодженно з темами практичних занять. Прості вступні схеми та загальні оглядові зображення крок за кроком допоможуть Вам зрозуміти більш складні зображення та їх поєднання.
Підготовка до клінічної практики з самого початку.
Для полегшення використання знання анатомії у клінічній практиці новий атлас Соботти має ще більше клінічних зображень, включаючи такі, що були одержані за допомогою новітньої техніки обстежень ( рентгенографія, МРТ, КТ тощо), ендоскопічну візуалізацію, кольорові фотографії внутрішніх органів, що були зроблені під час операції, фотографії пацієнтів із поширеними захворюваннями і на додаток – атлас опрацьований так, щоб бути придатним для будь-якого типу навчання.
Дуже зручний.
Перехресні посилання на інщі відповідні зображення в атласі.
Чудове орієнтування.
Нова система навігації.

 

Цена: 2800 грн | Наличие: Есть | Оформить заказ сейчас


Теги: Sobotta, атлас, анатомия, Sobotta, Соботта, Атлас анатомии человека

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий