MedBooks - медицинская литература, медицинские книги, медкниги

 
на правах рекламы

Вовк І.Б. Гінекологія дитячого і підліткового віку.

Автор: Irina от 17-12-2017, 15:32

Вовк І.Б. Гінекологія дитячого і підліткового віку.

Вовк І.Б. Гінекологія дитячого і підліткового віку.


2011р
424с
У підручнику на сучасному рівні описано анатомо-фізіологічні особливості статевого розвитку, регуляцію функції репродуктивної системи та гінекологічні захворювання у дівчат різного віку. Розглянуто проблеми порушень статевого розвитку у дівчат, природжених аномалій статевих органів, розладів менструальної функції, нейроендокринних гінекологічних синдромів, запальних захворювань статевих органів, патології молочних залоз.
Значну увагу приділено питанням травматичних ушкоджень і доброякісних новоутворень статевих органів, невідкладним станам, перебігу вагітності й пологів у неповнолітніх, методам контрацепції і поведінковим розладам у підлітків.
Викладено сучасні методи діагностики, лікування гінекологічних захворювань та організацію спеціалізованої гінекологічної допомоги дітям і підліткам в Україні.
Підручник підготовлено для студентів вищих медичних навчальних закладів, інтернів, акушерів-гінекологів, лікарів гінекологів дитячого і підліткового віку, сімейних лікарів, дитячих ендокринологів.

 

Цена: 220 грн | Наличие: Есть | Оформить заказ сейчас


Теги: Вовк, дитяча гінекологія, дитячого, підліткового віку

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий